„Tak se mi nějak zastesklo“, postěžovala jsem si Ilonce při našem posledním setkání nad jejím albem. A tak se zrodil nápad a myšlenka, proč se znovu nesetkávat při společném tvoření. Jako kdysi, když byl scrapbooking v Čechách ještě v plenkách a nadšeně jsme se scházely, na dnes již neexistujícím webu, www.scrapbook.cz. Bylo to neskutečné místo, plné stejně naladěných žen, kde se společně tvořilo, radilo i povídalo. Vznikla tak mnohá přátelství, která trvají dodnes (jako to naše). Pořádaly se jednodenní i víkendové srazy a mnoho dalšího.

Od myšlenky nebylo daleko k činu.

„Tak se mi nějak zastesklo“, napsala jsem do předmětu e-mailové zprávy všem scrapařkám, na které jsem měla nějaký kontakt. A ty, které se ozvaly zpět, mne moc potěšily. Psaly, že se jim také stýská, že i jim chybí prohlížení galerie se  stránkami ostatních a společné tvoření. A tak se zrodilo Scrapcafe.cz, stránky na kterých Vás s Ilonkou srdečně vítáme. Místo, kde se chceme vzájemně inspirovat a sdílet radost z nejkrásnějšího koníčku, jaký známe. Přátelské území pro začátečníky i pokročilé. Otevřené všem „starým“ známým i novým tvářím.

S láskou Fidula

Fidula a IlonaK2
To jsme my, životní přítelkyně, zakladatelky a duše Scrapcafe.cz
Fidula
Fidula

PS: Ano, zůstaly jsme i u tradice původních přezdívek, kterými si značíme svá dílka. Za Fidulou se skrývá Jana Česká, kreativní tahoun našeho design týmu, která pro Vás připravuje zadání většiny výzev a inspirací.

IlonaK2
IlonaK2

Druhou, nepostradatelnou polovinu design týmu tvoří Ilonka (IlonaK2) Koperová, která kromě vytváření krásných stránek, vládne i webovým stránkám a galerii.

Hanule

Když už Scrapcafe.cz existovalo, přivolal nám stesk po starých časech jestě jednoho pomocníka. Haňuli (Hanku Vankovou), která se ujala Facebooku a Instagramu. A připravuje pro Vás sketche.